Kongre Tarihi ve Yeri
3. Uluslararası 4. Ulusal Ebelik Kongresi, 21 – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecektir. 21 Eylül 2017 tarihinde kongre öncesi kursları gerçekleştirilecektir.

 

 

 Kongre Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe’dir. Kongre Düzenleme Kurulu’nun belirlediği oturumlarda İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce eşzamanlı çeviri yapılacaktır.

Kayıt Ücretleri
Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve kongre sırasında yapılabilecektir. Dernek üyelerine özel ücretlerden yararlanabilmek için derneğe aidat borcunun olmaması gerekmektedir. Derneğe borcunuzu ödemek ya da yeni üye olmak için kongre öncesinde dernek merkezi ile irtibata geçebilir ya da kongre sırasında dernek standına müracaat edebilirsiniz.
 
Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.
 
Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Katılım Sertifikası
Katılım belgeleri kongre bitiminde kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre sırasında katılım belgesini alamayan katılımcıların sertifikaları ebko2017@ftskongre.org adresine yazılı başvuruları ile PDF formatında kongre sonrasında da gönderilebilecektir.

Stand Alanları
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.
 
Ödeme
Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır. 

İptal / İade Şartları
Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt - konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

Türk Ebeler Derneği Hakkında
Derneğimiz ile ilgili detaylı bilgilere www.turkebelerdernegi.com web sayfasından ulaşabilirsiniz.